Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Wielofunkcyjna karta przeżycia oraz jej najistotniejsze funkcje.

Karta przeżycia to niewielka karta, którą można zmieścić w portfelu czy też kieszeni - bez żadnego kłopotu. Mimo niedużych wymiarów jest ona nadzwyczaj pożyteczna i naturalnie okaże się praktyczna w wielu sytuacjach. Karta przeżycia, w przeciwnym razie zwana kartą przetrwania zdoła Ci się przydać w najmniej oczekiwanych sytuacjach, wobec tego warto zawsze nosić ją przy sobie. Z karty przeżycia często korzystają osoby, które wybierają się na biwak, wyprawę survivalową lub do lasu na grzyby, jednakże również na co dzień może okazać się ona bardzo użyteczna i praktyczna.

karta przeżycia
Może nam pomóc w wielu różnorodnych sytuacjach, nie wyłącznie tych skrajnych, ale też w tych codziennych. Wielofunkcyjna karta przeżycia ma otwieracz do puszek, a także otwieracz do butelek, którym bez trudności i śmigle otworzysz piwo. Do tego została wyposażona w niewielki, aczkolwiek nadzwyczaj przydatny nóż, linijkę, śrubokręt oraz ostrze, którym bez trudności przetniemy małe rzeczy. Poza tym w karcie przetrwania odnajdziemy klucz do niewielkich śrub, skrobaczkę i piłę, pierścień, jaki zezwoli nam bez trudności wyznaczyć kierunek na mapie, oraz także otwór do zawieszenia, który możemy zastosować na przykład na brelok do kluczy. W karcie przeżycia odnajdziemy jeszcze dużo innych użytecznych rzeczy.


Więcej artykułów

Szkło powinno okazać się odpowiednio trwałe

Szklane bańki
Może grawerowane szkło okaże się dla nas dokładnym prezentem

Jeśli mamy iść do kogoś na jakąś istotną uroczystość, to bez wątpienia odpowiednio wcześnie namyślamy się nad wyborem odpowiedniego prezentu. Chcemy, żeby był on jedyny w swoim typie i rzeczywiście oferowany z myślą o danej osobie. Dlatego właśnie warto się zastanowić, czy właściwym prezentem nie będzie grawerowanie szkła. Mamy szansę zakupić wazon wykonany w tej technice, albo szklaną płytkę, na której poza wygrawerowanymi życzeniami, będzie mieścił się ciekawie zrobiony wzór, w postaci kwiatów, albo zdjęcia konkretnej osoby. Tego typu prezent będzie na pewno zrobiony z myślą o osobie, która go dostanie, a co najważniejsze będzie prezentował się niezwykle wspaniale i jednocześnie niesamowicie gustownie

Karta przeżycia dostępna jest dzisiaj w ofercie wielu sklepów, zaś jej cena jest istotnie mała. W wielu różnych sklepach cena karty przeżycia waha się od 10 do 15 złotych, na pewno więc każdy uzna, że nie jest to wygórowana kwota za tak pożyteczne, użyteczne narzędzie. Kartę przeżycia zdołamy kupić zarówno dla siebie, jak również dla kogoś, gdyż znakomicie nadaje się ona na podarek. Przyda się zarówno mężczyznom, jak również kobietom. Zainwestuj więc w kartę przeżycia oraz zawsze noś ją przy sobie, gdyż nigdy nie wiesz, kiedy zdoła okazać się ona przydatna: kontakt.
18-07-01 07:12:02