Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Jak przygotować ciekawą imprezę dla znajomych? Zobacz co trzeba wiedzieć

Sobotnie wieczory każdy z nas lubi spędzać w inny sposób. Jedni lubią spędzać je przy dobrym filmie, inni czytając książki, jeszcze inni na imprezie. Są też tacy, dla których jest to świetna okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi. Jednak nie lubią oni hucznych imprez, preferują bardziej kameralne spotkania, chociażby w domu, przy piwie albo lampce wina i przy jakimś ciekawym zajęciu.


Zresztą, jeżeli są to ludzie, których faktycznie lubimy, to nie musimy mieć nawet zajęcia - możemy po prostu usiąść i pogadać, na pewno nie będzie nam brakować wspólnych tematów i nikt nie odczuje, że jest nudno.
rozrywka dla gości
Jeżeli natomiast zapraszasz różnych gości i chciałbyś im zapewnić niebanalną rozrywkę, masz do wyboru co najmniej kilka ciekawych możliwości. Jakich?
Przede wszystkim pomyśl o tym, co postawisz na stole, a więc, czym poczęstujesz swoich gości. Nie muszą to być jakieś wyjątkowo wyszukane potrawy - w końcu impreza ma charakter nieoficjalny. Z drugiej jednakże strony czymś ich poczęstować powinniśmy. Poza tradycyjnymi paluszkami i chipsami warto również spróbować sięgnąć po bardziej ekstrawaganckie przekąski.

Może coś upiecz? Na przykład ciastka albo muffinki. Nie musi to być oczywiście wykwintne ciasto, raczej rodzaj przekąski, coś do przegryzienia „w międzyczasie”. A może dobrym rozwiązaniem okażą się koreczki? Co prawda wymaga to więcej czasu, ale za to prawie każdy za nimi przepada. Zatem i twoi goście z pewnością będą zachwyceni. Możesz również umówić się z nimi, że każdy przyniesie coś od siebie do jedzenia - sałatkę, ciasto lub przynajmniej paczkę paluszków. Dzięki temu zbierze się tego całkiem sporo, a ty się za bardzo nie napracujesz ani nie wykosztujesz. Tym, o czym jak najbardziej nie wolno ci oczywiście zapomnieć, jest wysprzątanie mieszkania.


A co na imprezie można robić? Koniecznie przygotuj jakieś interesujące gry imprezowe. Obecnie są one dość modne. Jeżeli więc lubicie fajne gry planszowe, macie naprawdę duży wybór. Są one oczywiście dość drogie, ale kiedy już zakupisz taką grę, to będziesz ją miał przez długi czas. Możesz również poprosić kogoś, by kupił ci jakąś na przykład na urodziny bądź święta. Co jeszcze możecie robić? Przez większość ludzi lubiane są standardowe zajęcia, takie jak na przykład tańce albo z kolei oglądanie filmów. Warto więc zaplanować coś również i pod tym właśnie kątem.
19-03-09 07:31:01