Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Parę słów odnośnie usługi filmowania na ślubie

Planujecie ślub? Z pewnością chcecie mieć pamiątkę, którą można pokazać znajomym albo przywołać magię najbardziej romantycznego dnia w Waszym życiu. Oto kilka wskazówek odnośnie zamawiania usługi wideofilmowania na wesele.


kamera
Przede wszystkim należy pamiętać, że wideofilmowanie wesel to taki rodzaj usług, które trzeba zamówić odpowiednio wcześnie. Jeśli zależy nam konkretnej firmie czy kamerzyście warto zawrzeć umowę, aby mieć z głowy już jedną rzecz mniej- link. Pamiętajmy, iż najbardziej obleganymi miesiącami są maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień, dlatego czasem najlepsi kamerzyści mają zapełniane kalendarze nawet na rok do przodu. Pozostałe miesiące są raczej mało oblegane, więc terminy są łatwiej dostępne. Poza sezonem możemy również liczyć na niższe ceny.


Jeśli widzimy po udostępnianych materiałach, że kamerzysta spełnia nasze oczekiwania, ale chcemy mieć szansę na poszukiwanie ideału, powinniśmy mimo wszystko zamówić termin, na wypadek jeżeli nie znajdziemy innej opcji. Nie koniecznie musimy szukać wyłącznie w swoim mieście. Jeżeli interesuje nas kamerzysta Kraków, Poznań, Wrocław to miasta, które możemy wybrać bez względu na odległość od miejsca ślubu, pamiętajmy jednak, że w takim wypadku cena usługi może być trochę wyższa- oferta. Termin planowanego ślubu ma wpływ nie jedynie na dostępność usług i koszt, ale również same efekty pracy kamerzysty. Są oczywiście plusy i minusy danych pór roku.


sala weselna
Wybierając kwiecień, maj jest szansa, iż klimat będzie na pewno mniej dokuczliwy niż w szycie lata. Przy wysokich temperaturach na dworze bądź w tłumie gości na sali weselnej może być trudniej uchwycić radosne twarze. Z kolei minusem zimy jest szybko zachodzące słońce i ciemność na dworze. Te czynniki utrudniają realizację wysokiej jakości nagrania, gdzie wszelkie szczegóły powinny być dobrze widoczne. W zimie lepiej, by życzenia były składane przez gości w sali weselnej, tak by móc odpowiednio utrwalić ważne chwile.
19-04-15 13:22:02