Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w naszym kraju zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. To wspaniałe wyjście. Da się w końcu wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Możemy w spokoju posiedzieć i spędzić czas z przyjaciółmi bez konieczności ciągłego rozgarniania zawieszonych w pomieszczeniu chmur dymu.

Czy zaintrygowałyby Cię inne wiadomości (http://www.mojekonferencje.pl/wroclaw/hotel-hilton-wroclaw) na tenże temat? Namawiamy do przeczytania nowego tekstu. W nim zaznajomisz się z różnymi szczegółami.

Naturalnie, w większości lokali są sale dla palących, więc nie mogą oni czuć się w jakiś sposób dotknięci wprowadzonym ograniczeniem. Duża ilość palaczy na pewno w związku ze wspomnianym zakazem podjęła decyzję o skończeniu z nałogiem.

Pragnę namówić Cię na moje www (https://www.gabinet-dietetyczny.pl/wegetarianizm-weganizm-zdrowa-dieta/). To świeża strona, która zawiera mnóstwo ciekawych treści. Miło będzie również, jeśli zamieścisz recenzję.

Pomocny być w tym może e-papieros.


Pod tą nazwą ukrywa się niewielkie urządzenie elektroniczne, które zastąpić ma normalne papierosy. Oczywiście jest ich już wiele rodzajów, możemy dokupić do nich specjalne płyny które nadają smak, oraz dostarczające nikotynę terapeutyczną. Taki papieros może mieć różne „moce”, w zależności od tego który płyn do niego zakupimy. Można kupić takie w ogóle nie zawierające nikotyny, aż po takie z większą jej dawką.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Takie urządzenie oczywiście nie jest jednorazowe. Można korzystać z papierosa wiele razy. Z racji tego, że to urządzenie elektroniczne należy ładować jego akumulatorek, dolewać płynu a czasem wymieniać pewne elementy na nowe, gdyż po prostu się zużywają.

Elektroniczny papieros nie emituje dymu, gdyż nie dochodzi do spalania czegokolwiek, tylko korzystający inhaluje się właściwą mieszanką. Dzięki temu nie ma zakazu użytkowania go na przykład w restauracjach. Pomimo, że samo urządzenie jest dość kosztowne, to jednak korzystanie z niego jest o wiele tańsze niż kupowanie normalnych papierosów, których ceny dotarły już do prawie piętnastu złotych za paczkę.

Standardowe papierosy prawdopodobnie nigdy całkiem nie wypadną z obiegu, jednak jeżeli chcemy zrobić cokolwiek dla własnego zdrowa i nie utrudniać dymem życia otoczeniu warto zdecydować się na zakup e-papierosa. Na pewno nie pożałujemy tej decyzji, a być może spróbujemy całkowicie porzucić nałóg.
21-02-12 07:24:05